2011. március 31., csütörtök

Égés, marás, szedés ketté.....Válás eggyé.

Álmodom az álmodhatatlant.
Benne élem Magam, Magad.
Benne rejtem el mindkettőnket.

Ha kinyitom a szemem, már mást látok.....Nem vagy benne se te, se én.....Csak ott ülünk a papír szélén. Te lógatod a lábad, én pötty vagyok...tintából...
Kiabálok kifelé, hogy valaki döntse meg a papírt, és a tinta arra folyjon amerre Te üldögélsz.....de nem hallják a kiabálást....Igaz is. Mit tennék, ha odaérek és te felállsz és odébb ülsz? Mit tennék?


Szépen lassan lecsöppennék és beinnának a padló rései.


....viszont van egy Marskívánságom....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése