2011. március 29., kedd

Megfogalmazhatatlanul repülősen durván szép. Szép. Tényleg lehet az ember boldog valamitől ami nem is létezik? Mi ez?
Sosetapasztalt és néha néha már fájdalmas belegondolós...... normális dolog ez? Megszokott, hogy a nemlétező lehetetlenség tesz annyira felemelően boldoggá, hogy el sem hiszed?

Végülis mindegy is. Ki mondta hogy mindennek normálisnak és megszokottnak kell lennie?:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése