2011. március 28., hétfő

óraivers mert mi máson járna az agy....

Egy napomban végtelen voltál
    Pillanatban mindenség
        Visszaadtál semmivel mindent
            Mégsem éljük meg, mert én
                ...én vagyok a semmiség
                       a csúf, a szégyen és a rohadás
                            Te pedig a mosoly, gyönyör, megélés és csillogás

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése