2011. március 7., hétfő

Minden szívcsücsköm, minden barátom a mesterem.  Ez csodaszép :)


"A boldogságot nem pakolhatod be fizikai keretek közé. a boldogság mindenhol, mindenben ott van, csak fel kell ismerni. ahogy a szenvedés is mindenben ott van. ez ennyire egyszerű.
boldognak lenni nem egy bátorságpróba, csak annak felismerése, hogy minden helyzet a maga egyediségében és megnyilatkozásában tökéletes, javításra nem szoruló.
tapasztalataid szép csokorba foghatók így össze, amiből minden szál tanít valamire. ezt a tudást pedig az életed bármely szakaszában kamatoztatni tudod.
nem a külső tényezők határozzák meg a boldogságodat, hanem az ezekhez való hozzáállásod."

                                                                                                          Alkony

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése