2011. február 21., hétfő

Legyen

Most olyan van. Pontosan olyan amit nem szeretek. 
Görcsöl és szorít nameg kavarog is.

Szeretnék kívánni. Szeretném ha ez most tényleg teljesülne. Csak ez az egy tényleg.... 
Legyen holnap és legyen minden rendben és aludjak el ezek nélkül a görcsö és szorítások nélkül és az legyen az utolsó gondolatom elalvás előtt hogy "jól van, nyugi, már vége, mostantól minden rendben lesz, le van zárva a pokol.
Legyen.

2011. február 19., szombat

Fél év után ez 4 hónap után az :)

...igazából minden tökéletes

Órmótlanul ott volt egy villanyóra. :) 
                                          Rájöttünk, hogy azért sántítunk a bal lábunkra mert nehéz a szívünk.
                                                                                                                        A főzés zene.


                             És megszületett ma Zsíros B. Ödön is aki egy elkaphatatlan bankrabló.

 "Tudtam, hogy ez lesz!"
"Ha tudtad előre, akkor miért nem akadályoztad meg?"
 "Kíváncsi voltam rá, hogy megtörténik-e..."

                            Azt a karma, amikor beletörlöd az arcod a szaros törölközőbe :D

annyira nagyon <3

2011. február 17., csütörtök

16-18

Közte.
Igazából féltem ettől a hónaptól. Úgy igazán. Félelmetesnek is indult.  Viszont még mindig itt repked valami jótündér a fejem felett és belelát valószínűleg és néha néha teljesít egy-két kívánságot, mert az nem lehet , hogy "csak úgy" kapja az ember a jóságot. Majdnem mindenhonnan.
Ahonnan meg nem...hát onnan nem :) És azért nem mert onnan nem kell. Mert nem vagyok rá érdemes, nem vagyok célja, de legfőképpen az nem vagyok aki hazudottszeretetet akar vagy bír kapni. Minden tiszta körülöttem. Még a legködösebb legpiszkosabb teraszoncigizés is olyan tiszta... Sose volt ennyire átlátható semmi...és igen, egy ócska szál cigarettától a sok sok hónapja történt mindenségig igazi és fényes minden. Csillog minden egyes kis pillanat. Végre a saját valójában. Minden. Nincsenek már felöltöztetve a pillanatok, nem viselnek rózsaszín báliruhát, koronát, aranyat, ködöt...csak egyszerűen Önmaguk. Végre bennem is.
A Tegnap csoda volt, a Ma is csoda és a Holnap is kap belőle, sőt.

Figyelj, kaptam egy olyan lehetőséget, hogy visszamenjek Oda. Tudod, arra a helyre ahová együtt mentünk, Te meg én és akkor fogtad a kezem és azt hiszem szerelmesek voltunk. Holnap odamegyek és a falak majd megkérdezik, hogy hová tűntél... Az a rózsafa pult is hiányolni fogja ahogy hajnalban támasztod az utolsó aprókból összekapart sörre várva. És a fapadlónak is fel fog tűnni, hogy egyedül leszek...neki is, pedig még rajta lesz a nyoma mikor eltapostál ott egy csikket. Igen, ott középen jobbra...Mögöttem. Igen, igen akkor mikor majdnem kiöntöttem a sört, sőt...Rád ment is belőle mert ugráltunk... És majd odaülök ahhoz az asztalhoz is amire rádőltem. Te pedig rám. És elaludtunk. Egészen hajnalig... És most kimenni is egyedül fogok azon az ajtón....és nem a hajnali vonathoz sietek majd, hanem haza...haza...haza....már nem veled.

Mégis azt hiszem, hogy nem is egyedül. Csak egy rész lett kitépve. Ne félj...nem lesz befoltozva az ott sohasem. De a másik oldalt erősen építik és talán onnan majd jut egy kis folt oda...igen arra a részre.

2011. február 15., kedd

Boldogságról miért nehezebb írni?

végetértünk

Nincs jó és nincs rossz.Csak te vagy és én vagyok.
Csendben a kertünkben a kétséget már elültettem...
És te jól gondozod.
Inkább a virágod lennék mint a játékod.

Pedig régen más volt minden ÉN emlékszem.Senki nem vett minket észre,elbújtunk a szó mélyére,de másoknak egymással fizettünk...szerelmem, úgy látszik véget értünk.

2011. február 12., szombat

=

Megvan a megoldás.
                                                      én


...csak magammal van bajom

üres

Már megint mardos. Kapar. Erősen.
Inkább tompán.
Vajon lesz olyan hogy már kicsit se érezlek? Lesz olyan hogy csak átfutsz a gondolataim között, lökdösöd őket félre de nyomot nem hagysz magad után? Lesz olyan mikor csak egy megemlített szó leszel, pár kimondott betű és még csak meg se érinted ott belül a falat...
Lesz ilyen? Lehetséges ez?
Válaszokat szeretnék. Tudni akarom. Rajtam múlik ez az egész? Lehet csak úgy kitörölni hirtelen? Vagy nem is hirtelen...szép lassan...már annyi idő eltelt. Mikor lesz vége ennek? Vége lesz?
Hintázom a menny és a pokol között de közte sosem tudok létezni... Miez? Komolyan mi ez? Szeretnék kielégítő válaszokat. És megoldást. Mostmár igazán. Nem hessegetéseket és nyugtató szép mondatokat.
Lesz még olyan?
Lesz?
Igazán?

2011. február 11., péntek

6...7

Egy óra és indulás a Fénybe.
Fényevők, Fénybenélők, Fényadók, Fényvevők, Fényesek, Fényivók, Fényecskék...
Megyünk, megyünk, és még 70 évesen is tudni fogjuk ha Rólunk beszélünk.

Itt köszöntenélek. Születésed sokadik évfordulója. Fényszülött. Elrontottalak. Helyrehoztalak és elrontottalak. Szeretlek. Gyűlöllek. Létszükséglet...létszükségtelen... Olyan egyszerű és mégis bonyolult, kusza. Éld. Éld át, össze és vissza. Megmaradsz, megmart maradsz ki nem vesz senki sem....el nem veheti semmi sem.
Boldog születésnapot.

2011. február 9., szerda

Banánízú puncsmese habbal kakaóporral a tetején

Puncsot kentek az Égre tegnap délután. Bele lehetett kóstolni, ingyen osztották, az olvadás is engedélyezett volt, a bejáratnál viszont visszalöktek. Kóstolgattuk, belemerültünk....hamar elolvadt, a szádban érzed ilyenkor az ízét, de folyós lesz hamar és piros...majd lila is talán. Minden fával együtt.

Belém.
Megbuktam.
Megbuktam, de előtte felmutatták a bizonyítványom és jól meg is lengették az orrom előtt. Más aurába öltöztettem az egész csomót, a jelenséget...amit éltem...talán...Kifejteni, szétszedni darabokra, cincálni még nem tudom.
Fájdalom van..a szen.... a többit tudjátok :)

Melyik gombot nyomjam most meg?

Szóval a puncs leolvadt az Égről, de mi mentünk bele tovább és tovább...Csillaglények.....siklottunk bele...víztükör....fasorok közt bújkáltunk....kacsák.....megnyitottuk és becsuktuk.....fenyőillat...és akkor hirtelen ott volt egy villamos, többszáz autó, és a bakancsom újra Budapest milliószorjárt koszos utcáit koptatta. 
Szeretem a puncsot.

2011. február 3., csütörtök

szerda

Csodaszerda.
Doblódós, gitározós, éneklős.
Sokan, sokan voltunk. Csodaemberek :)
Állapotom meg lett. Nemis egy. A feszültség meg a sok rossz viszont kiszállt. Segített. Segítettek. És a csoda csoda marad:)

2011. február 1., kedd

LétraLét

csak így nyersen. rájövés volt. jegyzem, mert már harmadik napfelkelte után vagyok ilyen kába és semmittudó. LÉTRA. csakennyi. semmitöbb, semmimás. létra kellett hogy elérd amit szeretnél. húzóerő kellett. eredménye lett. változás kellett. mert nem voltál jó. senki se jó.

Otthon nemotthon...

Fagy és hideg. A vonaton megsülés.
Régi kis város...kihalt utcák vasárnap, zenét be, agyat ki...séta, séta. Ismerős eladók a kisboltban, ismerős autók, arcok...ismerősen bortólnehéz táska húzza a vállam. Ismerős ölelés aztán gyerünk tovább, szétfagyok. Bementünk. Jóvolt. Otthonérzés volt. Testvérérzés volt. Boldogérzés volt. Komolyan. Most tényleg. Pár óra volt csak... Kezdett megnyugodni minden. Bennem. Hazafelé már hajnalodott, még hidegebb volt, csak a táskám volt már zavaróan könnyű.
Hazug volt az egész. Színjáték volt? ... Nem tudok válaszokat adni magamnak.... Tanulság viszont most volt. Nem szabadna megszeretni, nem szabadna megnyílni és nem szabadna semmiképp sem bízni bízni bízni....

fújfúj újranegatív...