2011. március 30., szerda

..vajon hol lehet... ...aki, a fejemben..... ha nálam éjszakázol...

Semmim sincs.
Örököljük a mindenséget.
Belénktemetve van, mégis szórjuk.
Belénkvetett minden.
Te is belémvetett vagy.
Egymásban vagyunk, dacosan szabadulásvágy ural
Kiröhögjük a kötést
Köttetünk eleve s mégis

Eleve s mégis
Így
Most
Egymásra találva
Találva Rád
Rád
...
Csak

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése