2011. április 1., péntek

április bolondja

Nem a képed él bennem. Nem alkottam semmit.

Vakítottad magadat...Azt hitted alkottál valamit? Azt hitted bármi eredetit is alkottál? Nem csináltál semmit.

!!!

Láttad? Láttad az Egészet???? Igaz volt. Hidd már el. Hallottad? Igaz volt, hidd már el. Ez a Te boldogságod. Az ő boldogsága lenne a Te boldogságod. Mindene a Tiéd lenne.

Hihetetlenül gyáva alak vagy...


Érzéscsomóátadás.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése