2011. március 17., csütörtök

Ablak

http://www.youtube.com/watch?v=jp-KOvZVN1k

Zavaros és gyönyörű gyötrelmesen fájó és felszabadult szeretetteljes napok voltak. Ablakok nyíltak. Sok.
Kívül cukros mázzal bevonva, belül férgek rágnak.

Még ígyis érzi a büszkeséget. És nem az alkotásra büszke, hanem a kinyílt ablakokra.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése