2010. december 13., hétfő

A tökéletes lánynak

Mondhatnám azt, hogy vigyázz rá.

Mondhatnám, hogy kincset kaptál, ne engedd el.
Hazudhatnám, hogy kedvellek és ömölhetne belőlem a bájos hízelgés. Kincset kaptál. Öledbe hullott, az édes nemküzdés árán... Dobd el!
Azt mondják bölcs vagy. A legfőbb tanítás az elengedés...

Túl nagy még ez a zsák neked. Mééég? Mondjuk inkább úgy, hogy erre az életre. Túl sok minden van benne. Nem is értheted.
Helyettesítő nem lehetsz...pedig az vagy. Egy nagyon rossz pótlék.
Menekülési útvonal vagy, kedves.
Tökéletességedben rejlik csodaunalmad. Legyél gyönyörű, nagyagy, benne nem látod úgysem teremtett csodád.

Mosolyokat kaphatsz. Nem gyűlöllek. Elég gyűlölet él körülötted....de szegényem, túl ostoba vagy, hogy ezt észrevedd.
Ami most neked csupán a birtokodban van, engem felemelt.Tart még.És énis tartom.

Hát neked csodaszép mégis ez a világi "szerelem"?


                                                                                       ...a túlvilági mégszebb...;-)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése