2010. december 14., kedd

18/3 :)

El vannak rejtve köztünk tündérek. Járkálunk az utcán, felszállunk a villamosra, vásárolunk, bulizunk, ismerkedünk, iskolába járunk, felnövünk....de mindig mindenhol el van rejtve az életünkben egy-egy tündér.
Körülvesznek minket az ismerőseink, az osztálytársaink, a családunk, a barátaink...végig tudjuk róluk hogy mellettünk vannak. Aztán mikor az ember már a falat kaparja a fájdalomtól, mindegy miért....sikít, könyörög, zokog, fetreng a földön, segítségért kiált bele a nagy világba és tök egyedül van, ezek a jótündérek mindig kinyújtják a kezüket. És hol vannak ilyenkor a barátaid???
Butakérdés:)
Ott vannak. Valahol. Élnek. De te még jobban élsz. Hiszen veled csoda történik. Megmutatja magát a tündéred :) Nem is egy. Van, hogy egy éjszaka alatt kettő.
De ehhez előbb fájni kel, picit meghalni, sikítani hangosan. Néha...

 Naszóval. A mai nap volt az utolsó, hogy fájdalommal aludtam el, fogorvosi ügyelet látogatásunk Anettel szépen végződött. A gyökérkezelésem pedig elkezdődött:) 18/3 visszautasíthatatlan ajánlatot is kaptunk, bár vissza kellett utasítanunk, persze csak a fogam miatt :D:D:D Ennyit még nem nevettem fogorvosnál, többször is kéne menni :) Minden esetre a vizsgaidőszakomnak jót tett ez a kis kirándulás, holnap már pár ideggel kevesebben, de újult erővel vetem bele magamat a szutták őrületes elemzésébe.
Hm...
Ma még csak egyszer gondoltam a karácsonyra. Az idei nagyon érdekes lesz. 23-án Zselenszkyékkel ünneplés, olyan sütit sütök, hogy elájulnak majd a drágák :) Hajni és Bence ajándéka készül szépen. 24-éről nem írok semmit, mert életem legdurvább 24-éje előtt állok...azt hiszem. 25-én Anival ünneplés, Táncház, ZUP koncert:) 26-án tesózás. Utána Gyarmatcity kiélvezés 31-én eszméletlen évbúcsúztatás. Mondhatni életem eddigi legszörnyűbb és legjobb éve volt ez. Január 1. 2. szigorú pihenés, regenerálódás, 3-én visza Pestre és indulhatnak a vizsgák.
Gyönyörű összegzés. Hajrá jövő :)
Ajánlat 18/3
Fogorvosbácsi 10/10
Következő 2-3 hét 18/18
2010-es év 10/0----10/10 ??

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése