Sokkal jobban vagyok most szomorú, mint hibás. Nem tudom átadni csakis csak célozgatásokkal ennek az egésznek a hangulatát.
Túl felszínesnek és egyre átlagosabbnak érzem magam....szeretnék visszamenni az időben...nagyon vissza. Soha nem gondolkoztam ezen. Most meg.... Még egy mosoly, még egy pillanat, még egy nevetés, még egy csók.... újraújraújra....megint és megint. Csak vissza vissza az időbe.
Nem megy a folytonos előre nézés. Belém lettél temetve. Remélem hamar lejár a bérleti díj.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése