Mintha az utolsó kis energiacsomócskák is küzdenének...."még ne, még ne aludj el, még ma történni fog valami....még éber kell hogy légy..."....de nem kis energiácskák.....elhasználtam mindet.
A következő napok enyhe monotómiában telnek mad. Kívülről csak, persze. Könyvtárról könyvtárra aztán csüccs gép elé...és ír ír ír és ír... Az első vizsgaidőszak minden csodájával és kínjával zárom a napot. Avagy nyitom?:) Már fél3....hajnal lesz.
Csudajó dolog, szeretés. Haza is a lükefejűnek :)
Mert nem látod magad kívülről belülre.
Belülről kívülre.
Én azt hiszem így innen kívülről is beléd látok. Picit.
:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése