Hiányzik a nyár.
Mondjuk nem teljesen a 2010-es.
Hiányzik a Sziget. Hiányzik a Volt. Hiányzik még a sok bubimentes felmelegedett sör is. Hiányzik, hogy folyik rólunk a víz a vonaton és alig kapunk levegőt, hogy már nem esik jól rágyújtani se a bor mellé, mert az a negyed foknyi meleg is megölne, hiányzik a lepkegyűjtés:D, a jégkásakeverés, hogy leöntöm magam naponta 5ször jéghideg vízzel, hogy kergetőzünk a kertben, hogy augusztus van és kifekszünk a tetőre csillagot lesni, hiányzik a bodzaszörp illata, hogy leégjen a hátunk és kinevessük egymás csíkjait, hiányzik a megismerés, az éjjeli gitározások, a fűnyírás, a mezítláb rohangálás az esőben, a virágszedés, a fecskék akiket anyu elkerget úgyis, hiányzik hogy a forró síneken lépkedünk és te kitalálod, hogy menjünk el végig amíg bírunk és világgá, de eszedbe jut, hogy talán még van egy kis dolgod otthon, hiányzik, hogy belementem minden kis őrültségbe...a nagyokba is, hiányzik a nyári vihar, hogy féljek, hiányzik, hogy sírj és megvígasztaljalak, hiányzik, hogy csakúgy üljünk egymás mellett a padon. Hiányzik, hogy főzök nektek, hiányzik a hazamenés, az elmenés, hiányzik a kapuból kirohanás is...minden minden hiányzik.
Pedig semmi se hiányzik.
Tökéletes az egész.
Csak egy picit lehetne megint nyár....
http://www.youtube.com/watch?v=9Gqep6ZE8D4

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése