"Mi értelme van mindennek?"
Egy kedves brátom ezt a kérdést tette fel kb 15 perccel ezelőtt és nem bírok leszállni a válasz kutatásáról. Sajnos. Nagyon sajnos.
Miért vagyunk itt?, Miről szól az élet? és Mi értelme a létezés egészének?
Tudományos, teológiai, filozófiai elméletek tárgya volt ez a kérdés az egész történelem során....még ma is.
Van értelme? Van értelme kutatni a létezésünk?
A tudomány úgysem képes megmondani az élet lényegi értelmét. :)
Az az értelme amit TE beletöltesz. Persze célokat tűzhetsz ki magad elé, aztán feltehted a kérdést: "Mégis mi értelme mindennek???"
kergetni az álmokat
megélni az álmokat
azzá válni amivé mindig szerettem volna
túléni
szembenézni a félelmeimmel
többet adni mint kapni
szeretni
megbocsátani
kutatni a szépséget
észrevenni
ölelni
ÉLNI
Soha nem fogsz élni, ha állandóan az élet értelmét keresed.
Ami bármiben benne lehet.
Most hátradőlni, belekortyolni a forró citromos teába és érezni az ízét:)
http://www.youtube.com/watch?v=tu5JgtAjceM
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése