Mindnyájan elhagyunk különféle fontos dolgokat.Különlegesen fontos alkalmakat, lehetőségeket, visszahozhatatlan érzéseket veszítünk el. Ez is hozzátartozik ahhoz, hogy élünk. De a fejünkben, talán ott van egy kis hely, ahol az ilyen dolgokat élmények formájában elraktározzuk. Biztos olyan ez, mint egy könyvtár. Kérőlapokat kell kiállítanunk, hogy pontosan tudjuk a szívünk állapotát. Olykor takarítani kell benne, és megöntözni a virágokat is. Ott fogsz lakni örökké, a saját könyvtáradban.
2010. december 6., hétfő
Neked
Mennyivel jobb a tökéletesség mellett létezni?
Miért jó?
Élvezetes a meghitt, eljátszott őrület unalmában tengődni?
Tetszik a menekülés?
Koptasd a szíved... Nem tudsz elveszni belőlem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése