2010. december 6., hétfő

Neked

Mennyivel jobb a tökéletesség mellett létezni?
Miért jó?
Élvezetes a meghitt, eljátszott őrület unalmában tengődni?
Tetszik a menekülés?
Koptasd a szíved... Nem tudsz elveszni belőlem.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése