Nem kapok válaszokat. Magamtól várom őket de nem jövök rá arra, hogy hogyan lehetséges az, hogy a legnagyobb zűrzavar és káosz idején is, mikor a félelem minden percben ott remeg azon a bizonyos helyen, még ilyenkor is biztonságban érzem magam.
Egy nagy nyaralás ez az egész hétvége. Sok Napsütéssel, nevetésekkel, mosolyokkal, dalokkal, új emberekkel, tapasztalásokkal, és persze két zacskó tarhonyával :)
Olyan szintű biztonság ez, ami sosem szokott tartós maradni.
....azt hiszem a legnagyobb boldogságban a már végétől való félelem is örökletes....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése