2011. május 6., péntek

Csapdavilág

.
Jó érzés hazaérni. Jó érzés, még akkor is ha kint tűz a Nap és jó a levegő...már amennyire jó levegőnek lehet nevezni az ittenit. Nekem jöttek 6an. Igen, számoltam. Néha kényszeresen számolom a történéseket. Minden nap mást....
Egyik nap 2ember nevetett a metrón
Másik nap 5ember volt szomorú a villamoson
Szombaton 24szer gyújtottam rá
Múlt évben egyszer öleltem meg az unokatestvérem
Tegnap 7könnycseppet láttam
A héten 4jó verset olvastam
Ma 1ölelést kaptam
Stratégiai játék ez a város. Nappal kimenni felesleges. Stratégiai játék a barátság és a szerelem is sokak szerint. Tényleg csak bábuk vagyunk?
Naiv hozzáállásom áldás vagy átok?
Hiszi még valaki hogy elég csupán szeretni?


Számoljam akkor most a szeretést is?


Varázstalanabb és varázstalanabb.

Már megint túl egyszerűnek és átláthatónak érzem az egészet. Utazzak vagy ne utazzak? Utazzak el, hogy ott is számoljak össze pár bántást, ölelést, cigarettát, sört, csókot?
Mennyiség...mi az? Kit érdekel a mennyiség?
Kényszercselekvés....Egy nem elég? Mondjuk kreatívabb mint a körömrágás...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése