2011. május 29., vasárnap

Gyógyultan beteg

"Boróka érik száraz dombokon
Ki csókol minden éjjel homlokon?"

Meggyógyult a blog:) Pár napra meghalt szegény, de most kapott új ruhát. Hihetetlen mennyire tud ragaszkodni az ember egy ilyen virtuális kis füzetecskéhez. Megszokás. Ez is csak megszokás.

Viszont amik történtek(tömören röviden):

Buda varázs, álomban álmodás, repülés....belemásztunk egy festménybe, aztán mikor kitaláltunk belőle húztuk magunk után a festékcsíkot.

Félés, remegés, aggodalom....Megnyugvás aztán újra remegés. Magambantartott félelem.

Kenyérsütés, amit egy boltbamenés előzött meg, Atyai utasítás: "Hozz kenyeret is" :D :))

Napfelkelte a város közepéről

Fogadalmak és azok rögtön megszegése

Vízomlás

Csudaságos koncert, Anyámzengés, nyakfájás :)

Pihenés, pihenés, mindjárt vizsga érzés..... és kísérőnek még mindig nagy adag remegés és félelem.

Nade gyereknap van vagy mifene, úgyhogy elengedés, elengedés, nemgondolkodás:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése