"Boróka érik száraz dombokon
Ki csókol minden éjjel homlokon?"
Meggyógyult a blog:) Pár napra meghalt szegény, de most kapott új ruhát. Hihetetlen mennyire tud ragaszkodni az ember egy ilyen virtuális kis füzetecskéhez. Megszokás. Ez is csak megszokás.
Viszont amik történtek(tömören röviden):
Buda varázs, álomban álmodás, repülés....belemásztunk egy festménybe, aztán mikor kitaláltunk belőle húztuk magunk után a festékcsíkot.
Félés, remegés, aggodalom....Megnyugvás aztán újra remegés. Magambantartott félelem.
Kenyérsütés, amit egy boltbamenés előzött meg, Atyai utasítás: "Hozz kenyeret is" :D :))
Napfelkelte a város közepéről
Fogadalmak és azok rögtön megszegése
Vízomlás
Csudaságos koncert, Anyámzengés, nyakfájás :)
Pihenés, pihenés, mindjárt vizsga érzés..... és kísérőnek még mindig nagy adag remegés és félelem.
Nade gyereknap van vagy mifene, úgyhogy elengedés, elengedés, nemgondolkodás:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése