2011. május 21., szombat

Lopás

Szavakért viharokat sírunk....talán csak egyedül.

Viharokat indítunk, ordítunk hogy mégjobban érezzük az éles karmokat.

Tépett fűszálak....magamból tépett fűszálak....ezekből adok.....magamból adok de csak így tépve.....talán csókokért. Rablás. Lopás..... Rabló vagy....tolvaj.

Elhamarkodott volt.

Nem vagy se rabló, se tolvaj.....magamtól adom, mégis kirabolva érzem az egész lényem.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése