Vártam a Napkelést
de nem jött
Vártam a nevetést de elmaradt
Kaptam Napkelés helyet Csillaghullást
Üstököst
Nevetés helyébe kacajt, boldogságot....
Nem emlékszem mi az ami hiányzik. Lehet nem hiányzik semmi...
......tényleg....nem hiányzik semmi :) ...na jó....talán egy kicsit a búzamező illat....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése