Nem maradtam.
A legmélyebbnek ható őrület kergetett el...talán néha hagyni kell, hogy kergessenek.
Neki is hagytam, hogy elkergessen. Hozzád.... Hova máshova:)
Kergetőzni, fogócskázni jó.....még így is, hogy gonoszan és mardosón játszol. Játékszabályokat talán fölösleges is lenne felállítani. Betartanánk őket? Eddig betartottuk őket?
Nem szükségszerű már a rágódás...nem kellenek a lehetett volnák és nem kellenek a milettvolnák se....Azt hiszem, most tényleg csak fogócskáznunk kell....és néha néha megharapni egymást. Most tényleg nem kell több.....csak mert süt a Nap.
Meddig fog sütni?
Meddig marad rajtam a nyomod?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése