2011. április 12., kedd

Minden tiszta és igaz.
A saját magamba nem vetett hit miatt várt várt és várt az a megnevezhetetlen valami ott bent.
Most, hogy felhők és bármilyen színű köd nélkül se szakadtam ki/el.....hát most tisztaságot és rendet rakok kívül is:)

csodaáprilis...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése