Nem akarom kisöpörni a szeméből. Tetszik. Üresnek érzem mégis a pillanatot és hozzá érek. Remeg. Miért fél?
Elaludt újból. Mennyire más mint a többiek.... Ő is Marslakó.
?
Anyu nem mesélt eleget a Marslakókról.
Felkacag. Mosolyog megint..... Lehet, csak játék az egész.
Még a bőre is más. Sokkal puhább mint a többieké.
Túl természetes ez nekem....miért nincs bennem félelem? Végülis csak egy idegen.....
Csodalátásra kaptam biztos.
Túl különleges nekem.
Lenyugodott. Lassabban veszi a levegőt. Ahogy ráteszem a kezem a mellkasára felsóhajt... Nyugi, csak a szívverésedet akarom érezni. Nyugodt. Megnyugodott. Teljesen.
Aludjunk még.
Így már nekem is sikerülni fog.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése