Görcsöl és szorít nameg kavarog is.
Szeretnék kívánni. Szeretném ha ez most tényleg teljesülne. Csak ez az egy tényleg....
Legyen holnap és legyen minden rendben és aludjak el ezek nélkül a görcsö és szorítások nélkül és az legyen az utolsó gondolatom elalvás előtt hogy "jól van, nyugi, már vége, mostantól minden rendben lesz, le van zárva a pokol.
Legyen.
így lesz... :)
VálaszTörlés