Csodaszerda.
Doblódós, gitározós, éneklős.
Sokan, sokan voltunk. Csodaemberek :)
Állapotom meg lett. Nemis egy. A feszültség meg a sok rossz viszont kiszállt. Segített. Segítettek. És a csoda csoda marad:)
Mindnyájan elhagyunk különféle fontos dolgokat.Különlegesen fontos alkalmakat, lehetőségeket, visszahozhatatlan érzéseket veszítünk el. Ez is hozzátartozik ahhoz, hogy élünk. De a fejünkben, talán ott van egy kis hely, ahol az ilyen dolgokat élmények formájában elraktározzuk. Biztos olyan ez, mint egy könyvtár. Kérőlapokat kell kiállítanunk, hogy pontosan tudjuk a szívünk állapotát. Olykor takarítani kell benne, és megöntözni a virágokat is. Ott fogsz lakni örökké, a saját könyvtáradban.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése