2011. február 19., szombat

Fél év után ez 4 hónap után az :)

...igazából minden tökéletes

Órmótlanul ott volt egy villanyóra. :) 
                                          Rájöttünk, hogy azért sántítunk a bal lábunkra mert nehéz a szívünk.
                                                                                                                        A főzés zene.


                             És megszületett ma Zsíros B. Ödön is aki egy elkaphatatlan bankrabló.

 "Tudtam, hogy ez lesz!"
"Ha tudtad előre, akkor miért nem akadályoztad meg?"
 "Kíváncsi voltam rá, hogy megtörténik-e..."

                            Azt a karma, amikor beletörlöd az arcod a szaros törölközőbe :D

annyira nagyon <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése