...igazából minden tökéletes
Órmótlanul ott volt egy villanyóra. :)
Rájöttünk, hogy azért sántítunk a bal lábunkra mert nehéz a szívünk.
A főzés zene.
És megszületett ma Zsíros B. Ödön is aki egy elkaphatatlan bankrabló.
"Tudtam, hogy ez lesz!"
"Ha tudtad előre, akkor miért nem akadályoztad meg?"
"Kíváncsi voltam rá, hogy megtörténik-e..."
Azt a karma, amikor beletörlöd az arcod a szaros törölközőbe :D
annyira nagyon <3
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése