2011. február 9., szerda

Banánízú puncsmese habbal kakaóporral a tetején

Puncsot kentek az Égre tegnap délután. Bele lehetett kóstolni, ingyen osztották, az olvadás is engedélyezett volt, a bejáratnál viszont visszalöktek. Kóstolgattuk, belemerültünk....hamar elolvadt, a szádban érzed ilyenkor az ízét, de folyós lesz hamar és piros...majd lila is talán. Minden fával együtt.

Belém.
Megbuktam.
Megbuktam, de előtte felmutatták a bizonyítványom és jól meg is lengették az orrom előtt. Más aurába öltöztettem az egész csomót, a jelenséget...amit éltem...talán...Kifejteni, szétszedni darabokra, cincálni még nem tudom.
Fájdalom van..a szen.... a többit tudjátok :)

Melyik gombot nyomjam most meg?

Szóval a puncs leolvadt az Égről, de mi mentünk bele tovább és tovább...Csillaglények.....siklottunk bele...víztükör....fasorok közt bújkáltunk....kacsák.....megnyitottuk és becsuktuk.....fenyőillat...és akkor hirtelen ott volt egy villamos, többszáz autó, és a bakancsom újra Budapest milliószorjárt koszos utcáit koptatta. 
Szeretem a puncsot.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése