Belém.
Megbuktam.
Megbuktam, de előtte felmutatták a bizonyítványom és jól meg is lengették az orrom előtt. Más aurába öltöztettem az egész csomót, a jelenséget...amit éltem...talán...Kifejteni, szétszedni darabokra, cincálni még nem tudom.
Fájdalom van..a szen.... a többit tudjátok :)
Melyik gombot nyomjam most meg?
Szóval a puncs leolvadt az Égről, de mi mentünk bele tovább és tovább...Csillaglények.....siklottunk bele...víztükör....fasorok közt bújkáltunk....kacsák.....megnyitottuk és becsuktuk.....fenyőillat...és akkor hirtelen ott volt egy villamos, többszáz autó, és a bakancsom újra Budapest milliószorjárt koszos utcáit koptatta.
Szeretem a puncsot.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése