2011. február 21., hétfő

Legyen

Most olyan van. Pontosan olyan amit nem szeretek. 
Görcsöl és szorít nameg kavarog is.

Szeretnék kívánni. Szeretném ha ez most tényleg teljesülne. Csak ez az egy tényleg.... 
Legyen holnap és legyen minden rendben és aludjak el ezek nélkül a görcsö és szorítások nélkül és az legyen az utolsó gondolatom elalvás előtt hogy "jól van, nyugi, már vége, mostantól minden rendben lesz, le van zárva a pokol.
Legyen.

1 megjegyzés: