Nincs jó és nincs rossz.Csak te vagy és én vagyok.
Csendben a kertünkben a kétséget már elültettem...
És te jól gondozod.
Inkább a virágod lennék mint a játékod.
Pedig régen más volt minden ÉN emlékszem.Senki nem vett minket észre,elbújtunk a szó mélyére,de másoknak egymással fizettünk...szerelmem, úgy látszik véget értünk.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése