2011. február 12., szombat

üres

Már megint mardos. Kapar. Erősen.
Inkább tompán.
Vajon lesz olyan hogy már kicsit se érezlek? Lesz olyan hogy csak átfutsz a gondolataim között, lökdösöd őket félre de nyomot nem hagysz magad után? Lesz olyan mikor csak egy megemlített szó leszel, pár kimondott betű és még csak meg se érinted ott belül a falat...
Lesz ilyen? Lehetséges ez?
Válaszokat szeretnék. Tudni akarom. Rajtam múlik ez az egész? Lehet csak úgy kitörölni hirtelen? Vagy nem is hirtelen...szép lassan...már annyi idő eltelt. Mikor lesz vége ennek? Vége lesz?
Hintázom a menny és a pokol között de közte sosem tudok létezni... Miez? Komolyan mi ez? Szeretnék kielégítő válaszokat. És megoldást. Mostmár igazán. Nem hessegetéseket és nyugtató szép mondatokat.
Lesz még olyan?
Lesz?
Igazán?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése