Egy óra és indulás a Fénybe.
Fényevők, Fénybenélők, Fényadók, Fényvevők, Fényesek, Fényivók, Fényecskék...
Megyünk, megyünk, és még 70 évesen is tudni fogjuk ha Rólunk beszélünk.
Itt köszöntenélek. Születésed sokadik évfordulója. Fényszülött. Elrontottalak. Helyrehoztalak és elrontottalak. Szeretlek. Gyűlöllek. Létszükséglet...létszükségtelen... Olyan egyszerű és mégis bonyolult, kusza. Éld. Éld át, össze és vissza. Megmaradsz, megmart maradsz ki nem vesz senki sem....el nem veheti semmi sem.
Boldog születésnapot.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése