Mindnyájan elhagyunk különféle fontos dolgokat.Különlegesen fontos alkalmakat, lehetőségeket, visszahozhatatlan érzéseket veszítünk el. Ez is hozzátartozik ahhoz, hogy élünk. De a fejünkben, talán ott van egy kis hely, ahol az ilyen dolgokat élmények formájában elraktározzuk. Biztos olyan ez, mint egy könyvtár. Kérőlapokat kell kiállítanunk, hogy pontosan tudjuk a szívünk állapotát. Olykor takarítani kell benne, és megöntözni a virágokat is. Ott fogsz lakni örökké, a saját könyvtáradban.
Amiért rejtett ez a megjegyzés, ha nem szólok, hogy írtam:D...
VálaszTörlés:D
VálaszTörlés"Nézd meg a blogodat"
"jó nézem. mit nézzek rajta?"
"bejegyzésnél jobbra"
"ott a dátum"
"felüljobbra te bolond"
"cím...dátum...nincs itt semmi...én írtam:D"
"jajj Mucí nemhiszem el nézd már meg"
"ott egy virág"
"áááááááááááááá"
"jaigen...megvan...megjegyzés"
:):):)