Két nap a hatóideje.
Mindenhogy, minden állapotban, tudatállapotban rád néztem... Voltam zilált és dühöngő, nyafogós, földön fetrengős, zokogós, hitetlen, menekülős, szétesett, vidám, felszabadult, görcsös, részeg, ostobán gondolkodó, érzelemmentes, nevetős, boldog, gyerekes, józan, beledöglős... minden. De most tiszta vagyok. Teljesen. És a milliónyi lehetőség, eset, állapot után azt hiszem, és remélem ez az igazi és tiszta...tényleg.
Fájdalom van, a szenvedés opcionális.
...a történtekből viszont megint én jöttem ki jobban...bár a mellékelt ábra nem ezt mutatja, a látszat néha csal... még hiszek, és sokkal nagyobb csodát kaptam. Mert csodák vannak, léteznek, és megláttam őket. Érzéseket megölni nem lehet, becsapni igen.
Újabb szereplők a már jól ismert színpadon. Tessék lássék'!!!!!!!!
tapstaps
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése