2011. január 4., kedd

nemtudás

nemtudás.
bénulás
Még mindig zakatol a fejemben az a rohadt időgép gondolat. Ellent mondok saját magamnak ismét. Megint nem azt teszem amit kellene. Csak mennék mennék vissza és lehet máshogy tennék, lehet azis hogy nem...értelmetlen kalandozás az egész, ideje lenne reálisan látni a dolgokat, csak az a pici kis hibám, az az egy neked is, amiből százat szültünk....Felejtés kapszula, időgép...túl nagyok a kívánságaim, igaz?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése