Már nem vagyok benne biztos, hogy a fontos emberek az életünkből tényleg fontosak. Nem, ez így nem jó. Nem vagyok benne biztos, hogy a fontos emberek az életemből tényleg fontosak. Persze....ez így se jó. Számomra fontosak. De tényleg, igazán fontosak, ha egyik percről a másikra képesek eltűnni, kilépni belőlem, a közös csodánkból....?Amit persze lehet, csak én éltem meg csodának. Színjáték az egész ....és tényleg színház az egész élet:D:D Csak én vagyok a rossz színész, te pedig a millió díjat nyert játszó. És tudodmit? Tényleg tökéletesen játszottad a szereped. A szív meg képes szeretni...
Minden esetre aljas dolognak tartom az olyan menekülést, amit csinálsz. A barátságot nem lehet tanulni, neked lehet mégis azt kell. Vagy csak annyit, hogy legközelebb egy őszinte ember szerepét osszák rád. Egy teljesen másik darabban.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése