Tegnap sikerült elkapnom azt a pillanatot a villamosról mikor lebukott a Nap a hegyek mögé...
Csodazenét hallgattam és azt gondoltam, hogy csoda lesz az este meg az éjszaka és amúgyis minden.
Kezdek nem hinni a megérzéseimben.
Hihetetlen, hogy folytatódik a lánc...a kör..de még mindig csodálkozok a baromira értelmetlen gondolatfoszlányokon, nem bírok már leírni egy értelmes mondatot se. De most akkor hogy van ez? Elvetted mert elvesztetted és elvesztettelek mert elvetted, de nem vesztettelek, de elvetted és elvesztettelek...

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése