Látlak kívülről. Mindenki lát. Mindannyian észrevettük és igenis jól látjuk, hogy teljesen megváltoztál. Tagadhatod. Jó-jó...tudom, erre most azt mondanád, "nem tagadom, igen megváltoztam és így jó nekem".
Jó neked, igen.
Tudod mit?
Még irigyellek is. Irigyeltelek. Elveszítettél mindent és helyette a mindennél is sokkal többet kaptál. Körülvesznek, abban az állapotban létezel, amiben szerettél volna mindig. Mindkét kezed erősen szorítják, szádra is nap mint nap édes csók tapad, vágyaid kielégítve....a zsebeid telve....mindened megvan, megkaptad.
Azt mondtam jó az életed, irigyellek....Eszméltek...engem felfelé: magyarul ki van nyalva a segge.
Igazuk volt.
De ettől még te, belülről tökéletesnek érzed az egészet. És a fenébe is...ez a lényeg nem?
Ostobaságokat kényszerítettél ki megint belőlem.
Lehet, te is irigyelsz engem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése