2011. június 6., hétfő

terv elkezdve

Álomérzés. Csak jelenetek vannak...sőt...össze vissza van megvágva az egész...nagyon furcsán egymás után dobott snittek és hihetetlen  operatőri munka. :) Rég éreztem ilyen jóleső fáradtságot. Rég szerettem volna igazán kialudni magam, mert akarom holnap is használni ezt a testet.....furcsa ez.
Ha belegondolok ebbe a hirtelen változásba, vegyes az egész. Elsőre...."jajj nem lesz nyaram, jajj minden nap menni kell korán, jajj....de a hazaérés csudajó, a szabadnapok meg mégcsodajóóóóóóóbbak lesznek :)
Azt hiszem minden rendben van.
...najó, van egy kis üresérzés...de az is csak miattad, és talán harag is van, amiért ezt csinálod...najó, ezt is csak én csinálom, de te csinálod.....abbahagyás:)

igazából már csak nyugalom kéne, csend, sötétség, és szépálmok:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése