Vagy az van, hogy túl vagy rajta.
Vagy az van, hogy azt hiszed, hogy túl vagy rajta.
http://www.youtube.com/watch?v=hii17sjSwfA&feature=related
Lezárni valamit (bármit) nem könnyű feladat. Lezárom, kész, vége, befejeztem. Egész egyszerű szavak...Sokszor mondjuk ki őket....egyes életszakaszaink után pedig még egészen komolyan is szoktuk gondolni. Sőt igazán erősnek is érezzük magunkat ahhoz, hogy tartsuk is ezt a "könnyű kis" fogadalmat.
Szívedbe vési magát, a Lényed lesz, Ő Te leszel, Te pedig Ővé válsz.
Zárd le önmagad? Ez lehetetlen. Teljes azonosulás után?
...ez olyan, mintha szét akarnád választani a pitéből a lisztet és a margarint.
"Vajon ki tilthat ki belőled, ha Te már beengedtél?"
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése