Lapozgattam egy régi füzetem :)
Csodálomból csodálóvá váltunk
Egymásban csodáljuk magunk
Álljuk egymást, fűben fetrengünk
Megélésekké változtatjuk nemélésünk
Semmiből fonjuk eggyé hajunk
Tóról tóra kacsázunk
Felhőket kutatunk
És ha majd elfogy a hajunk
Nem lesz több felhő
Elenged karunk
Külön csodákból merítünk, fulladunk
És várjuk, hogy hajunk újra összenő
2009
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése